BEZPŁATNA SZKOŁA RODZENIA ORAZ BADANIA GASTROSKOPII

30 czerwca 2014

Informujemy, iż Komisja Konkursowa Starostwa Powiatowego w Dzierżoniowie ponownie wybrała NZOZ Szpital Powiatowy w Dzierżoniowie Sp. z o.o. jako realizatora, tym razem dwóch programów profilaktycznych:

1. „Profilaktyka Chorób Nowotworowych we Wczesnych Fazach Rozwoju z uwzględnieniem nowotworów żołądka i przełyku – badania przesiewowe
    2. „Profilaktyka przedporodowa w ramach Szkoły Rodzenia”.

W związku z powyższym zapraszamy mieszkańców powiatu dzierżoniowskiego do udziału w w/w programach.

Szczegółowe informacje dotyczące rejestracji na badanie gastroskopii oraz zgłoszeń do udziału w Szkole Rodzenia znajdą Państwo tutaj.

Materiał filmowy TV Sudeckiej na temat programu profilaktycznego:

1.  „Profilaktyka Chorób Nowotworowych we Wczesnych Fazach Rozwoju z uwzględnieniem nowotworów żołądka i przełyku – badania przesiewowe” – kliknij tutaj.
  2. „Profilaktyka przedporodowa w ramach Szkoły Rodzenia” – kliknij tutaj.