Bukiet kwiatów dla personelu Izby Przyjęć

17 lutego 2015

W dniu 26 stycznia 2015  Personel Izby Przyjęć NZOZ Szpitala Powiatowego w Dzierżoniowie Sp. z o. o. został zaskoczony zachowaniem i działaniami Pacjenta, który w sposób bardzo miły
i szarmancki  wyraził swoją wdzięczność. Przesłany bukiet wraz z pisemnym podziękowaniem jest dla nas wyrazem najlepszej oceny i stanowi motywację do dalszego udoskonalania.
Cieszymy się, że nasza codzienna praca i wysiłek mające na celu zabezpieczenie pierwszej pomocy w warunkach szpitalnej izby przyjęć, znalazły uznanie. Takie spontaniczne gesty mówią dużo więcej niż słowa.
Dziękujemy Pacjentowi za miłą niespodziankę i pozytywną ocenę naszej pracy.

Zarząd i personel NZOZ Szpitala Powiatowego w Dzierżoniowie Sp. z o. o. cieszy się, że wspólne starania i podnoszenie jakości usług są zauważane przez Pacjentów.