6 lutego 2015

21 stycznia 2015 r. Zakład Opiekuńczo–Leczniczy naszego szpitala odwiedzili wychowankowie Ośrodka Sióstr Augustianek. Kolędnicy pod przewodnictwem Siostry Małgorzaty Gal przedstawili inscenizację jasełkową. Dla Pacjentów zakładu bardzo miłym akcentem były życzenia złożone z okazji Dnia Babci i Dziadka. Dzieci i młodzież odwiedzili wszystkie sale śpiewając kolędy i rozdając przygotowane przez siebie kwiaty. Prezentacja umiejętności wokalno-aktorskich dała wiele radości naszym Pacjentom oraz dzieciom i młodzieży.

To już kolejny rok współpracy z Ośrodkiem Sióstr Augustianek. Dziękujemy  Siostrom i ich Wychowankom za pamięć o naszych Pacjentach przebywających w Zakładzie Opiekuńczo-Leczniczym, za sympatyczne odwiedziny oraz radość i wzruszenie, jakie wywołali.