Fizjoterapia kontrakt NFZ

4 stycznia 2013

Dział Fizjoterapii NZOZ Szpitala Powiatowego w Dzierżoniowie Sp. z o.o. zaprasza do skorzystania z zabiegów fizjoterapeutycznych w ramach kontraktu z NFZ na rok 2013.

Szczegółowe informacje udzielane są pod numerem telefonu 74 834 41 53 w godzinach pracy poradni. Zabiegi wykonywane są na podstawie skierowania od lekarza, który zawarł umowę z NFZ. Zgodnie z wymogami NFZ obowiązuje kolejka pacjentów oczekujących.  Prosimy o rejestrację osobistą ? należy zgłosić się do rejestracji (GABINET KINEZYTERAPII) ze skierowaniem.

Zakres zabiegów wykonywanych w ramach kontraktu z NFZ :

ZABIEGI FIZYKALNE : KINEZYTERAPIA:
prądy diadynamiczne ćwiczenia czynne
prądy interferencyjne ćwiczenia w odciążeniu
TENS ćwiczenia w odciążeniu z oporem
jonoforeza ćwiczenia samowspomagane
galwanizacja nauka czynności lokomocyjnych
ultradźwięki ćwiczenia manualne
elektrofonoforeza ćwiczenia wg metod: McKenzie, PNF, Bobath
laseroterapia
prądy Kotza
magnetoterapia
bioptron
kąpiel czterokomorowa
krioterapia miejscowa
masaż suchy: całościowy i częściowy

oraz wizyty domowe dla pacjentów w ciężkich przypadkach (pacjent leżący, niechodzący).

Gabinety zabiegowe czynne są:

od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 18:00.

Gabinety zabiegowe zlokalizowane są w budynku szpitala w Dzierżoniowie, przy ulicy Cichej 1 ? budynek A, piętro 3  (wejście przez starą Izbę Przyjęć ? windą na poziom 4) tuż obok oddziału ortopedyczno – urazowego.