Jak rodzić to tylko w Dzierżoniowie!

4 października 2019

Kobiety w całej Polsce oceniały porodówki i dzieliły się swoimi doświadczeniami w oddziałach położniczych. Na podstawie szczegółowo wypełnionej ankiety oceniały opiekę, zachowanie personelu, wsparcie po porodzie, a także warunki panujące w szpitalu. Akcja miała na celu sprawdzenie jakości opieki okołoporodowej w szpitalach – od izby przyjęć do momentu wyjścia do domu.

Fundacja Rodzic Po Ludzku opublikowała wyniki akcji „Głos matek ma moc zmiany”.

I tak na podstawie wypełnionych ankiet portal GdzieRodzić.info  https://gdzierodzic.info/szpitale stworzył ranking szpitali położniczych w województwie dolnośląskim, w którym Oddział Ginekologiczno- Położniczy NZOZ Szpitala Powiatowego w Dzierżoniowie Sp. z o.o. zajął 3 miejsce wśród wszystkich szpitali na Dolnym Śląsku gdzie świadczone są usługi położnicze.

To dla nas ogromne wyróżnienie i zaszczyt, a jednocześnie sygnał, że praca personelu naszego oddziału jest oceniana jak najlepiej i na najwyższym poziomie. Nie mieliśmy co do tego żadnych wątpliwości.  Jest nam niezmiernie miło, że Pacjentki zdecydowały o tak wysokim miejscu dla naszego oddziału.