Przedłużenie terminu przyjęcia zgłoszeń do 14.01.2021. Komunikat dotyczący szczepień przeciw COVID-19 pracowników sektora ochrony zdrowia

16 grudnia 2020

W związku z ogłoszeniem przez Ministerstwo Zdrowia Narodowego Programu Szczepień w dniu 15 grudnia br. (opublikowanego na stronie internetowej www.mz.gov.pl) informujemy, że NZOZ Szpital Powiatowy w Dzierżoniowie Sp. z o.o. wyznaczony jako szpital „węzłowy”, będzie szczepił personel medyczny i niemedyczny przeciw COVID-19 także innych jednostek, m.in. szpitali, przychodni i aptek.
Na zgłoszenia podmiotów medycznych czekamy do dnia 14 stycznia 2021 r. (czwartek) do godziny 11:00. Zgłoszenia przesłane po terminie nie będą uwzględniane.

Podmioty zainteresowane zaszczepieniem w NZOZ Szpitalu Powiatowym w Dzierżoniowie Sp. z o.o. swoich pracowników proszone są o przesłanie zgłoszeń podmiotów na adres mailowy: szczepienia@szpital.dzierzoniow.pl
Zgłoszenie powinno zawierać nazwę i adres podmiotu, REGON, dane osoby kontaktowej (imię, nazwisko, adres e-mail, nr telefonu), numery PESEL zgłaszanych pracowników oraz ich numery telefonów kontaktowych , jak również skan zgody na przetwarzanie danych osobowych (wzór poniżej).

Pliki ze zgłoszeniami oraz zgodami na przetwarzanie danych osobowych należy przesyłać na adres mailowy: szczepienia@szpital.dzierzoniow.pl, natomiast hasło dostępu do pliku przekazać należy SMS, podając nazwę podmiotu na nr telefonu: 723 692 962.

Załączniki do pobrania na poniższej stronie internetowej:

Prosimy o pakowanie plików wyłącznie formatem zip, a w nazwie pliku prosimy umieszczać nazwę placówki.