Międzynarodowy Dzień Pielęgniarki i Dzień Położnej !

8 maja 2017

Z okazji  zbliżającego się Międzynarodowego Dnia Pielęgniarki  i Położnej, składam najserdeczniejsze życzenia zdrowia, pomyślności w życiu osobistym, dalszych sukcesów zawodowych oraz satysfakcji z dobrze wykonywanej pracy, którą darzę wielkim uznaniem  i szacunkiem dostrzegając profesjonalizm  i troskę jaką otaczacie naszych pacjentów.

Życzę aby nie zabrakło Państwu wytrwałości, cierpliwości, wrażliwości  i otwartości dla drugiego człowieka. Niech Wasze zaangażowanie przynosi satysfakcję i daje siłę w dążeniu do realizacji własnych zamierzeń i stawianych przed sobą celów.

Niech współpraca z innymi ludźmi będzie źródłem wielu  pozytywnych emocji oraz obszarem do zawierania pozytywnych relacji, a podejmowany trud przyniesie uznanie ze strony pacjentów, ich rodzin oraz współpracowników.

Serdecznie dziękuję za poświęcenie i wysiłek wkładany w codziennie wykonywane obowiązki.

Maciej Smolarz Prezes Zarządu