Międzynarodowy Dzień Pielęgniarki i Położnej

12 maja 2015

Z okazji

Międzynarodowego Dnia Pielęgniarki i Dnia Położnej

pragniemy złożyć wszystkim Pielęgniarkom, Pielęgniarzom i Położnym, z którymi mamy zaszczyt pracować, serdeczne gratulacje i podziękowania za poświęcenie, trud i pomoc niesioną potrzebującym i chorym oraz życzenia samych sukcesów, spełnienia wszystkich zamierzeń, realizacji planów zawodowych i prywatnych, zadowolenia z dnia codziennego, zdrowia oraz wytrwałości i satysfakcji
z wykonywanej pracy.

Pragniemy wyrazić uznanie za wykonywanie pracy wymagającej wyjątkowych predyspozycji, poświęcenia, odpowiedzialności i zaangażowania.

Doceniamy rolę jaką spełniają Pielęgniarki, Pielęgniarze i Położne w prawidłowym funkcjonowaniu oraz w kształtowaniu wizerunku NZOZ Szpitala Powiatowego w Dzierżoniowie Sp. z o. o., poprzez świadczenie usług ochrony zdrowia na wysokim poziomie.

Dziękujemy za stwarzanie naszym pacjentom przyjaznego otoczenia i miłej atmosfery, łagodzącej ich cierpienie i niepokój. Państwa trud nie jest daremny, przyczynia się bowiem do przywrócenia zdrowia i radości życia chorym i ich bliskim.

Mamy nadzieję, iż empatia i serdeczność, jaką wykazujecie w kontakcie z pacjentami, a także doświadczenie zawodowe i wiedza będą drogowskazem do kreowania ścieżek kariery zawodowej.

Życzymy, aby codzienna, trudna i decydująca o ludzkim życiu praca, została należycie doceniona,
a działania na rzecz ludzi chorych budziły dumę i satysfakcję. Niech uśmiech i wdzięczność zawsze towarzyszy Paniom i Panom w codziennych staraniach i pomocy pacjentom.

Zarząd Spółki:

Prezes Zarządu – Dorota Dudzińska