Mikołaj wraz z pomocnikami w Szpitalu

7 grudnia 2016

Tradycyjnie już, także i w tym roku dnia 6 grudnia 2016 r. w oddziałach szpitalnych NZOZ Szpitala Powiatowego w Dzierżoniowie Sp. z o.o. zagościł Święty Mikołaj. Tym razem jednak miał wielu pomocników, którzy obdarowywali naszych pacjentów wspaniałymi prezentami. Radni Młodzieżowej Rady Miejskiej Dzierżoniowa wspólnie z pracownikami szpitala postanowili umilić naszym pacjentom ten jakże wyjątkowy dzień w roku.

Młodzież przebrana w fantastyczne stroje znanych postaci z bajek dla dzieci asystowała Świętemu Mikołajowi, ku uciesze zwłaszcza tych najmłodszych pacjentów, dla których przewidziała symboliczne prezenty oraz  słodkie upominki.

Zarząd NZOZ Szpitala Powiatowego w Dzierżoniowie Sp. z o. o. serdecznie dziękuje Radnym Młodzieżowej Rady Miejskiej Dzierżoniowa za zaangażowanie i inicjatywę. Serdecznie gratulujemy wspaniałej postawy, wrażliwości wobec pacjentów i życzymy samym sukcesów w sprawowaniu mandatu.