NABÓR NA STANOWISKO ASYSTENT/KA ZARZĄDU

11 czerwca 2018

OGŁOSZENIE O NABORZE

KD.110.01.2.2018.KZM                                                                   Dzierżoniów, 11 czerwca 2018 r.

NZOZ SZPITAL POWIATOWY W DZIERŻONIOWIE SP. Z O.O. OGŁASZA NABÓR NA STANOWISKO ASYSTENT/KA ZARZĄDU

Zakres obowiązków na stanowisku objętym naborem:

1. Prowadzenie i organizacja sekretariatu Zarządu, w tym w szczególności:
  2. Prowadzenie dokumentacji sekretariatu Zarządu zgodnie z Instrukcją kancelaryjnąi Jednolitym rzeczowym wykazem akt oraz Instrukcją organizacji i zakresu działania składnicy akt;
  3. Prowadzenie dokumentacji i rejestrów organów Spółki;
  4. Przyjmowanie, wysyłanie i prowadzenie rejestrów korespondencji przychodzącej i wychodzącej;
  5. Redagowanie projektów pism wychodzących oraz prowadzenie spisów spraw zgodnie z Jednolitym rzeczowym wykazem akt;
  6. Przygotowywanie posiedzeń w tym materiałów na posiedzenia Rady Nadzorczej, Zgromadzenia Wspólników oraz innych spotkań z udziałem Zarządu Spółki;
  7. Odnotowywanie i dotrzymywanie terminów prowadzonych spraw oraz spraw prowadzonych przez Zarząd.
  8. Współudział w tworzeniu projektów dotyczących pozyskiwania środków zewnętrznych.
  9. Koordynowanie agendy Zarządu, umawianie i koordynowanie spotkań według priorytetów.
  10. Ścisła współpraca z poszczególnymi komórkami organizacyjnymi Szpitala oraz obsługa interesantów.
  11. Zbieranie i analizowanie ankiet satysfakcji pacjentów, sporządzanie z nich raportów
    i sprawozdań.
  12. Prowadzenie strony internetowej.
  13. Współpraca z mediami oraz redagowanie notatek prasowych.
  14. Organizowanie kampanii marketingowych.
  15. Obsługa poczty elektronicznej, obsługa telefonów i innych urządzeń biurowych.
  16. Dbanie o estetykę i funkcjonalność sekretariatu, gabinetów Zarządu, sali konferencyjnej.
  17. Prowadzenie rezerwacji sali konferencyjnej.
  18. Wykonywanie innych zadań i obowiązków zleconych przez Zarząd i najwyższe kierownictwo.

Charakter wymagań na stanowisku pracy:

1. Wykształcenie: wyższe .

Inne wymagania konieczne:

1. Obywatelstwo polskie;
  2. Pełna zdolność do czynności prawnych i korzystanie z pełni praw publicznych;
  3. Niekaralność za umyślne przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe;
  4. Nieposzlakowana opinia,
  5. Znajomość przepisów KPA, KSH, KC;
  6. Znajomość instrukcji kancelaryjnej, JRWA;
  7. Komunikatywność werbalna i pisemna;
  8. Biegła znajomość obsługi komputera, w tym pakietów biurowych MS Office, Open Office, poczty elektronicznej;
  9. Wysoka kultura osobista;
  10. Umiejętność pracy w zespole;
  11. Umiejętność pracy pod presją czasu;
  12. Umiejętność bezkonfliktowego działania;
  13. Łatwość nawiązywania kontaktów interpersonalnych.

Wymagania dodatkowe:

mile widziana znajomość przepisów dotyczących funkcjonowania służby zdrowia lub doświadczenie zawodowe w tym zakresie.

Pożądane cechy osobowości:

życzliwość w kontaktach z ludźmi, komunikatywność, sumienność, asertywność, punktualność, zaangażowanie, kreatywność.

Informacja o warunkach pracy na stanowisku:

1. Wymiar czasu pracy: 1 etat.
  2. Pierwsza umowa o pracę zawarta na zastępstwo (ok. 1 rok) z możliwością zatrudnienia w przyszłości na podstawie umowy o pracę na czas nieokreślony.
  3. Wynagrodzenie ustalone zgodnie z Regulaminem wynagradzania pracowników NZOZ Szpitala Powiatowego Dzierżoniowie Sp. z o.o.
  4. Zatrudnienie od 20.08.2018 r.

Wymagane dokumenty i oświadczenia:

1. Curriculum vitae.
  2. List motywacyjny.
  3. Kopia dokumentu poświadczającego wymagane wykształcenie.
  4. Oświadczenie, że kandydat nie był skazany prawomocnym wyrokiem sądu za umyślne przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe.
  5. Oświadczenie o pełnej zdolności do czynności prawnych oraz korzystaniu z pełni praw publicznych.
  6. Klauzula informacyjna dla kandydatów ubiegających się o zatrudnienie dotycząca ochrony danych osobowych – oświadczenie o treści:

„Ja niżej podpisany, zgodnie z art. 7 ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady UE 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) wyrażam dobrowolną zgodę na przetwarzanie przesłanych przeze mnie danych:

• do włączenia do bazy kandydatów,
  • do przeprowadzenia postępowania rekrutacyjnego,
  • do przetwarzania ich w procesach rekrutacji na podobne stanowiska w przyszłości przez Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Szpital Powiatowy w Dzierżoniowie Sp. z o.o., będącego administratorem danych osobowych.

Zostałam(łem) poinformowana(y), że podanie przeze mnie danych osobowych, za wyjątkiem art.221 Kodeksu Pracy jest dobrowolne.

Zostałam(łem) poinformowana(y), że okres przechowywania moich danych osobowych wynosi 6
m-cy i po tym czasie zostaną one usunięte.

Oświadczam, że zostałam(em) poinformowana(y) o przysługującym mi prawie dostępu do treści moich danych oraz ich poprawiania oraz żądania ich usunięcia, jak również prawie do wycofania zgody w każdym czasie”.

………………………….

czytelny podpis

Oferty należy wysyłać na adres poczty elektronicznej: sekretariat@szpital.dzierzoniow.pl w temacie e-maila:  „Nabór na stanowisko Asystent/ka Zarządu”
Termin składania ofert upływa w dniu  22 czerwca 2018 o godz. 14.00
Termin rozmów kwalifikacyjnych zaplanowany jest na ostatni tydzień czerwca.
O dokładnym terminie i miejscu rozmowy kwalifikacyjnej kandydaci zostaną powiadomieni telefonicznie lub drogą elektroniczną.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.