Podwójna premiera na XXI Prezentacjach Dzierżoniowskich

1 października 2015

W tegorocznych XXI Prezentacjach Dzierżoniowskich po raz pierwszy wziął udział nasz Szpital. Było to wydarzenie dla nas bardzo ważne, ponieważ po raz pierwszy została zaprezentowana nowa karetka, która już w najbliższych dniach będzie do dyspozycji naszego pogotowia. Drugim ważnym aspektem Prezentacji było przedstawienie naszym mieszkańcom utworzonej niedawno przy Szpitalu Fundacji na Rzecz Ochrony i Promocji Zdrowia w Powiecie Dzierżoniowskim Pro Nobis.

26 i 27 września 2015 ratownicy na co dzień pracujący w pogotowiu instruowali wszystkich chętnych jak skutecznie przeprowadzić pierwszą pomoc a także prezentowali możliwości nowo zakupionej przez Szpital karetki. Można było również sprawdzić sobie poziom cukru, nasycenie tlenem krwi, ciśnienie tętnicze.