PODZIĘKOWANIA OD SŁUCHACZY DZIERŻONIOWSKIEGO UNIWERSYTETU TRZECIEGO WIEKU

4 lipca 2014

Pożyteczna praca zawsze jest cicha i niezauważalna” – Lew Tołstoj.

W czerwcu br. słuchacze Dzierżoniowskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku zwiedzili dyspozytornię Pogotowia Ratunkowego działającego w strukturach NZOZ Szpitala Powiatowego w Dzierżoniowie Sp. z o. o. Następnie odbyło sie spotkanie z Dyrektorem ds. Medycznych, w ramach którego słuchacze mieli możliwość poznania specyfiki pracy ratownictwa medycznego, a także zadawania pytań i poszerzenia wiedzy na temat zasad zgłoszeń w nagłych przypadkach oraz informacji, które należy w takiej sytuacji przekazać dyspozytorowi Pogotowia Ratunkowego.

Okazuje się, że codzienne starania personelu NZOZ Szpitala Powiatowego w Dzierżoniowie są nie tylko zauważane, ale także doceniane, zwracacie Państwo uwagę na najdrobniejsze szczegóły i oceniacie je w sposób obiektywny. Słuchacze złożyli Pani Prezes podziękowania skierowane dla personelu szpitala.

My również dziękujemy za zainteresowanie Państwa naszą trudną pracą.