Przyjęliśmy dary od Fundacji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

21 września 2016

Dnia 21 września 2016 r. w Zakładzie Opiekuńczo-Leczniczym w Bielawie miało miejsce oficjalne przekazanie sprzętu, który NZOZ Szpital Powiatowy w Dzierżoniowie Sp. z o.o otrzymał w darze  od Fundacji Wielkiej Orkiestry świątecznej Pomocy. Z ramienia Fundacji aktu przekazania dokonał Pan Jarosław Rudnicki – Szef Sztabu Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Dzierżoniowie.

Zakład Opiekuńczo–Leczniczy został wzbogacony między innymi o ssak elektryczny, podnośnik elektryczny mobilny, 30 łóżek wielofunkcyjnych wraz z materacami i szafkami przyłóżkowymi, wózek inwalidzki oraz dwa materace przeciwodleżynowe. Ogólna wartość przekazanego sprzętu to 269 701,00 zł.

Od 2009 r. NZOZ Szpital Powiatowy w Dzierżoniowie Sp. z o.o. otrzymał w darze od Fundacji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy sprzęt o wartości 422 553,57 zł m. in. na oddział neanatologiczny.

Wyrażamy głęboką nadzieję, że wkrótce również Oddział Pediatryczny zostanie doposażony w kilka niezbędnych rzeczy.

Zarząd NZOZ Szpitala Powiatowego w Dzierżoniowie Sp. z o.o. składa serdeczne podziękowania wszystkich osobom pracującym w Sztabach Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Powiecie Dzierżoniowskim, dzięki Państwa pracy i zaangażowaniu Wasze dary stanowią dla nas ogromne wsparcie na rzecz poprawy jakości leczenia i funkcjonowania naszych pacjentów.