Rozwój Szpitala tematem sesji Rady Powiatu

1 marca 2016

Podczas sesji Rady Powiatu, która odbyła się 23 lutego 2016 Prezes Zarządu – Maciej Smolarz, przedstawił plany dotyczące remontów w budynkach szpitala w Dzierżoniowie i w Bielawie.

W pierwszej kolejności w pomieszczeniach byłej pralni w Bielawie zaplanowany jest remont z przeznaczeniem na Dział Rehabilitacji Ambulatoryjnej. Również w budynkach Szpitala w Dzierżoniowie planowane jest zlokalizowanie nowoczesnego działu fizjoterapii i szkoły rodzenia w pomieszczeniach na parterze, a także uruchomienie oddziału intensywnej opieki medycznej. Końcem roku 2016 planowane jest przeniesienie do Dzierżoniowa oddziału pediatrycznego. Otwarcie przyszpitalnej apteki oraz zagospodarowanie terenów wokół budynków szpitala na miejsca parkingowe dla odwiedzających i tereny zielone dla osób przebywających w oddziałach szpitalnych to kolejne inwestycje, które zamierza zrealizować Prezes Zarządu.

Rozwój Szpitala na sesji Rady Powiatu