Spotkanie z Mikołajem

9 grudnia 2013

Zazwyczaj wchodzi przez komin, lecz tym razem wszedł drzwiami – szpitalnymi. 6 grudnia Święty Mikołaj wraz ze Śnieżynkami odwiedził Szpital Powiatowy w Bielawie i Dzierżoniowie. W worze pełnym prezentów znalazły się maskotki dla dzieci oraz czekoladowe słodkie niespodzianki dla pacjentów i pracowników, którzy dzięki temu mieli okazję poczuć się znów jak dzieci. Także najmłodsi pacjenci Oddziału Noworodkowego przeżyli atrakcję pierwszego spotkania z Mikołajem, który osobiście wręczył im prezenty. Uśmiechom i radości nie było końca, a owa wizyta choć na chwilę uprzyjemniła wszystkim pobyt w szpitalu.

Mikołajkową niespodziankę jak co roku dla swoich pacjentów przygotowali pracownicy NZOZ Szpitala Powiatowego w Dzierżoniowie.