Światowy Dzień Służby Zdrowia

10 kwietnia 2014

W poniedziałek 7 kwietnia 2014 roku w Kinoteatrze „Zbyszek” w Dzierżoniowie odbyły się uroczyste obchody Światowego Dnia Służby Zdrowia.

Na uroczystość przybyli pracownicy NZOZ Szpitala Powiatowego w Dzierżoniowie Sp. z o.o., przedstawiciele Starostwa Powiatowego w Dzierżoniowie, Zarząd Spółki, Burmistrzowie, Wójtowie oraz inni przedstawiciele władz lokalnych.

Przybyłych gości przywitali Członkowie Zarządu Spółki: Pani Agnieszka Krasnodębska i Pan Maciej Smolarz. Życzenia oraz podziękowania wszystkim pracownikom za trud  i wielkie serce okazane w pracy przy pacjencie wraz z przekazaniem kwiatów na ręce pielęgniarki naczelnej Anny Jarowickiej – Baciejowskiej złożył Zarząd Spółki, a w imieniu Zarządu Powiatu – Pan Starosta Janusz Guzdek oraz Wicestarosta Dariusz Kucharski.

W części oficjalnej wystąpił Babski Kabaret „Old Spice Girls”. Jest to kabaret z kobietami i o kobietach, pełen zabawnych monologów, dowcipów, piosenek i improwizacji. Sukces tego oryginalnego występu kabaretu leżał przede wszystkim w kreacjach trzech wspaniałych artystek: Emilii Krakowskiej, Barbary Wrzesińskiej i Lidii Stanisławskiej.

Materiał filmowy TV Sudeckiej:  http://www.tvsudecka.pl/33,4017-dzien_sluzby_zdrowia_w_dzierzoniowie.html