Światowy Dzień Zdrowia

7 kwietnia 2015

Z okazji Światowego Dnia Zdrowia

Zarząd NZOZ Szpitala Powiatowego w Dzierżoniowie sp. z o.o.

składa wszystkim

lekarzom, pielęgniarkom, położnym, farmaceutom, diagnostom laboratoryjnym, fizjoterapeutom, ratownikom medycznym, technikom wykonującym zawody medyczne oraz innym osobom zatrudnionym w Naszym Szpitalu

podziękowania za pełną poświęcenia i odpowiedzialną pracę na rzecz niesienia pomocy medycznej potrzebującym

oraz dążenie do podnoszenia jakości świadczonych usług.

Życzymy realizacji zawodowych i osobistych planów

oraz tego, aby praca pomimo trudów sprawiała Państwu przyjemność i satysfakcję.

Poniżej zamieszczamy również treść życzeń przesłanych od Pana Jerzego Gajosa – Dyrektora ZUS O/Wałbrzych:

Szanowna Pani Dyrektor.

Obchodzony jest dzisiaj Dzień Pracownika Służby Zdrowia. Z tej okazji na Pani ręce składam całej kierowanej przez Panią grupie lekarzy, pielęgniarek i wszystkich innych pracowników służby zdrowia życzenia dumy z codziennej pracy, niosącej pomoc innym. Życzę wytrwałości oraz wdzięczności ze strony pacjentów.

Jerzy Gajos

ZUS O/Wałbrzych