Święty Mikołaj odwiedził małych pacjentów NZOZ Szpitala Powiatowego w Dzierżoniowie Sp. z o.o.

4 grudnia 2018

W tym roku pacjenci oddziału pediatrycznego NZOZ Szpitala Powiatowego w Dzierżoniowie     Sp.  z o.o. byli wyjątkowo grzeczni i w związku z tym Święty Mikołaj postanowił przybyć na oddział już 4 grudnia 2018 r.

Święty Mikołaj wraz ze swoimi pomocnikami z Młodzieżowej Rady Miejskiej Dzierżoniowa obdarował małych pacjentów prezentami oraz słodkimi upominkami.  Mikołaj pamiętał również o dzieciach, które dopiero przybędą na oddział pediatryczny i pozostawił dla nich prezent na świetlicy oddziału.

Zarząd NZOZ Szpitala Powiatowego w Dzierżoniowie Sp. z o. o. serdecznie dziękuje Radnym Młodzieżowej Rady Miejskiej Dzierżoniowa za postawę, inicjatywę oraz zaangażowanie. Serdecznie gratulujemy  i życzymy samym sukcesów w sprawowaniu mandatu.