Szanowni Pacjenci POZ

31 października 2019

Zarząd NZOZ Szpitala Powiatowego w Dzierżoniowie Sp. z o.o. informuje, że z przyczyn od nas niezależnych nastąpiła konieczność zaprzestania działalności poradni Podstawowej Opieki Zdrowotnej w zakresie:

• gabinetu lekarza POZ,
  • gabinetu Położnej POZ,
  • gabinetu pielęgniarki POZ.

Dalsze sprawowanie opieki nad pacjentami nie jest możliwe z powodu braku niezbędnej obsady lekarskiej.

W związku z powyższym informujemy, że Poradnia POZ zlokalizowana przy ul. Cichej 1 w Dzierżoniowie będzie nieczynna od dnia 04.11.2019 r.

Jednocześnie informujemy, że Pacjent może dokonać wyboru lekarza, pielęgniarki, położnej podstawowej opieki zdrowotnej poprzez złożenie pisemnej deklaracji u lekarza, pielęgniarki, położnej podstawowej opieki zdrowotnej w innej wybranej przychodni.

Poniżej udostępniamy link do wyszukiwarki umożliwiającej pozyskanie listy świadczeniodawców udzielających świadczeń medycznych z zakresu podstawowej opieki zdrowotnej: https://zip.nfz.gov.pl/GSL/GSL/POZ u których Pacjenci mogą składać deklaracje wyboru.