WYCZEKIWANE ODWIEDZINY W NZOZ SZPITALU POWIATOWYM W DZIERŻONIOWIE SP. Z O. O.

6 grudnia 2017

Dnia 6 grudnia 2017 r. Oddział Pediatryczny oraz Zakład Opiekuńczo-Leczniczy w Bielawie NZOZ Szpitala Powiatowego w Dzierżoniowie Sp. z o.o. odwiedził Święty Mikołaj wraz ze swoimi uroczymi Pomocnicami.

Okazało się, że wszyscy Pacjenci przebywający w dniu dzisiejszym w Oddziale Pediatrycznym byli bardzo grzeczni, wiec zostali obdarowani upominkami. Św. Mikołaj wraz ze swoimi Pomocnicami i workiem prezentów odwiedził również troszkę starszych Pacjentów, a mianowicie tych przebywających w Zakładzie Opiekuńczo Leczniczym.

Zarząd NZOZ Szpitala Powiatowego w Dzierżoniowie Sp. z o.o. serdecznie dziękuje Mikołajowi oraz Jego dzielnym Pomocnicom, również tym zaangażowanym w prace prowadzone w Centrum Mikołajowego Dowodzenia, które były niezbędne dla odbycia Jego podróży.