ZAPRASZAMY DO KORZYSTANIA Z USŁUG W NOWO OTWARTYM BUDYNKU FIZJOTERAPII

11 grudnia 2017

Szanowni Państwo!

ZAPRASZAMY DO KORZYSTANIA  Z NOWO OTWARTEJ PRACOWNI FIZJOTERAPII!

NZOZ Szpital Powiatowy w Dzierżoniowie Sp. z o. o. zaprasza do nowo otwartej Pracowni Fizjoterapii. Budynek wyposażony jest w nowoczesne przestronne sale ze sprzętem dostosowanym do potrzeb nawet najbardziej wymagających pacjentów.

Specjalizujemy się w zakresie indywidualnie dobranego programu zabiegów rehabilitacyjnych rzetelnie opracowanego na podstawie konsultacji z fizjoterapeutą.

Zapewniamy elastyczny harmonogram wizyt dostosowany do możliwości pacjentów. Służymy radą i pomocą na każdym etapie współpracy z pacjentem.

Gwarantujemy obsługę specjalistów – ludzi z pasją i zaangażowaniem o wysokim poziomie kwalifikacji oraz wieloletnim doświadczeniu w zakresie rehabilitacji.

Oferujemy szeroki zakres usług komercyjnych z konkurencyjnymi cenami na rynku, a także pakiety lojalnościowe w tym zniżki na inne usługi, bony podarunkowe, specjalne pakiety dla firm.

Prowadzimy rehabilitację przewlekłych schorzeń i dysfunkcji narządów ruchu, dysfunkcji neurologicznych oraz chorób cywilizacyjnych Ponadto oferujemy szeroką gamę usług z fizykoterapii, kinezyterapii, masażu i balneologii Dysponujemy zabiegami z elektrolecznictwa, magnetoterapii, laseroterapii, światłolecznictwa czy ultradźwięki.

Dla pacjentów fizjoterapii zapewniamy miejsca parkingowe bezpośrednio przy budynku.

ZAPRASZAMY DO ZAPOZNANIA SIĘ NASZYM CENNIKIEM USŁUG: CENNIK DZIAŁU FIZJOTERAPIA