Zatrudnimy lekarza do pracy w zespole ratownictwa medycznego

5 czerwca 2018

NZOZ Szpital Powiatowy w Dzierżoniowie Sp. z o. o. zatrudni od zaraz lekarza specjalistę lub w trakcie specjalizacji w dziedzinie medycyny ratunkowej, chorób wewnętrznych, chirurgii ogólnej, chirurgii dziecięcej, anestezjologii i intensywnej terapii, ortopedii i traumatologii narządu ruchu lub ortopedii i traumatologii lub posiadającego staż pracy  w wymiarze 3 tys. godzin w szpitalnym oddziale ratunkowym, zespole ratownictwa medycznego, lotniczym zespole ratownictwa medycznego lub izbie przyjęć w szpitalu do pracy w zespole ratownictwa medycznego w wymiarze pełnego etatu lub na pełnienie dyżurów medycznych.

Oferujemy atrakcyjne warunki wynagrodzenia, dogodne warunki pracy, stabilność zatrudnienia. Dowolna forma zatrudnienia (umowa o pracę, zlecenie, kontrakt).

Kontakt:

tel. 723 691 715