Zatrudnimy lekarza na stanowisko Kierownika Działu Pomocy Doraźnej i Izby Przyjęć

5 czerwca 2018

NZOZ Szpital Powiatowy w Dzierżoniowie Sp. z o. o. zatrudni od zaraz lekarza specjalistę lub w trakcie specjalizacji najchętniej w dziedzinie medycyny ratunkowej, chorób wewnętrznych, chirurgii ogólnej, chirurgii dziecięcej, anestezjologii i intensywnej terapii, ortopedii i traumatologii narządu ruchu lub ortopedii i traumatologii lub posiadającego staż pracy w wymiarze 3 tys. godzin w szpitalnym oddziale ratunkowym, zespole ratownictwa medycznego, lotniczym zespole ratownictwa medycznego lub izbie przyjęć w szpitalu na stanowisko Kierownika Działu Pomocy Doraźnej i Izby Przyjęć.

Oferujemy atrakcyjne warunki wynagrodzenia, dogodne warunki pracy, miłą atmosferę, stabilność zatrudnienia, możliwość dokształcania i doświadczenia. Forma zatrudnienia (umowa o pracę, zlecenie, kontrakt) oraz wymiar zatrudnienia (pełen etat lub dyżury)              do uzgodnienia.

Kontakt:

tel. 723 691 715