sekretariat@szpital.dzierzoniow.pl
Aktualności zobacz mapę strony

Międzynarodowy Dzień Pielęgniarek i Położnych !

12 maja 2016

Drogie Pielęgniarki i Położne, Drodzy Pielęgniarze Położni!

 Z okazji Międzynarodowego Dnia Pielęgniarki i Dnia Położnej pragnę złożyć Państwu serdeczne podziękowania za trud codziennej, niezwykle odpowiedzialnej pracy.

Wyrażam głęboką nadzieję, że będą Państwo nadal aktywnie uczestniczyć w działaniach na rzecz poprawy jakości funkcjonowania Naszego szpitala, a także na rzecz poszerzania własnej wiedzy i umiejętności. Ciągłe zmiany w systemie opieki zdrowotnej wymagają od Państwa podejmowania permanentnego wysiłku na rzecz własnego samodoskonalenia, ciągłego pogłębiania wiedzy medycznej oraz praktycznych umiejętności. Życzę, aby ten ciągły trud przyniósł wymierne korzyści w postaci wdzięczności i zrozumienia ze strony pacjentów, własnej satysfakcji z wykonywanej pracy oraz wsparcia w trudnych momentach ze strony najbliższych.

 W tym szczególnym dla Państwa dniu składam wyrazy głębokiego uznania i serdeczne podziękowania za to, że każdego dnia otaczacie pacjentów Naszego szpitala fachową i troskliwą opieką. Serdecznie dziękuję za cierpliwość, wrażliwość i profesjonalizm, dzięki którym pacjenci mogą mieć poczucie, że ochrona zdrowia jest i funkcjonuje dla ich dobra.  

 

                                                                                                                                                       Z poważaniem

                                                                                                                                                        Maciej Smolarz

                                                                                                                                                        Prezes Zarządu