Nowe łóżka dla Oddziału Internistycznego od Fundacji Salus Pro Familia

2 października 2020

Zarząd NZOZ Szpitala Powiatowego w Dzierżoniowie Sp. z o.o. składa serdeczne podziękowania Fundacji SALUS PRO FAMILIA z siedzibą w Dzierżoniowie za podarowanie szpitalowi 7 łóżek szpitalnych sterowanych elektrycznie wraz z materacami  oraz szafkami, które zostały zadysponowane do  Oddziału Internistycznego. Jesteśmy bardzo wdzięczni za okazaną pomoc, która z pewnością wpłynie na polepszenie komfortu pobytu w oddziale naszym pacjentom, jak również na polepszenie warunków pracy personelu.

Fundacja SALUS PRO FAMILIA powstała w 2008 r., a jej główną misją jest ochrona zdrowia społeczeństwa, profilaktyka zdrowia i wzrost świadomości społecznej w zakresie zdrowego stylu życia oraz przeciwdziałanie patologiom społecznym. Są one realizowane poprzez wspieranie organizacyjne, rzeczowe i finansowe zakładów opieki zdrowotnej i innych podmiotów prowadzących działalność w zakresie ochrony i profilaktyki zdrowia oraz edukacji zdrowotnej.

Serdecznie dziękujemy.