Odznaczenie za zasługi w ochronie zdrowia

18 października 2021

Dnia 13 października 2021 r. w Dolnośląskim Urzędzie Wojewódzkim we Wrocławiu odbyła się uroczystość wręczenia odznak honorowych przyznanych przez Ministerstwo Zdrowia „Za zasługi dla Ochrony Zdrowia”. Aktu odznaczenia dokonał Wojewoda Dolnośląski Pan Jarosław Obremski.

W zaszczytnym gronie osób oznaczonych znalazła się Pani Joanna Urban lekarz internista-kardiolog naszego szpitala. W uzasadnieniu wniosku o oznaczenie możemy przeczytać „dzięki wielkiej determinacji i ogromnemu zaangażowaniu lek. Joanny Urban udało się uratować życie wielu pacjentów”.

Serdecznie dziękujemy za zaangażowanie na rzecz rozwoju naszej placówki, za szczególnie trudną pracę w czasie pandemii oraz troskę, którą Pani otacza naszych pacjentów.

Jest nam niezmiernie miło, że wzmacnia Pani grono personelu Szpitala z zapałem walczące o zdrowie i życie każdego naszego pacjenta.