PILNY KOMUNIKAT

15 października 2020
W związku z komunikatem Centrali Narodowego Funduszu Zdrowia z dnia 14.10.2020 r. oraz koniecznością hospitalizacji pacjentów z potwierdzonym zakażeniem wirusem SARS CoV-2, jak również podejrzeniem zakażenia wśród pracowników szpitala, w celu zminimalizowania ryzyka transmisji infekcji oraz zapewnienia dodatkowych łóżek szpitalnych dla pacjentów wymagających pilnego przyjęcia do szpitala, z dniem 15.10.2020 r. wstrzymuje się przyjęcia do planowych zabiegów operacyjnych w oddziale chirurgicznym i ginekologicznym oraz porodów na odcinku położniczym. Nieczynna do odwołania pozostaje także Poradnia chirurgiczna oraz Pracownia endoskopii. Bez zmian przyjmowani będą Pacjenci w stanie zagrożenia zdrowia lub życia.

Jednocześnie informujemy, że najbliższe oddziały porodowe znajdują się w:
1) Samodzielny Publiczny Zespół Opieki Zdrowotnej w Świdnicy, ul. Leśna 27/29.
2) Specjalistyczny Szpital Ginekologiczno-Położniczy im. E. Biernackiego w Wałbrzychu, ul. Ignacego Paderewskiego 10.
3) Szpital Św. Antoniego w Ząbkowicach Śląskich. ul. Bolesława Chrobrego 5.
4) Zespół Opieki Zdrowotnej w Kłodzku, ul. Szpitalna 1.