Szpital Powiatowy w Dzierżoniowie Szpital otrzymał aparat do nieinwazyjnego wspomagania oddechu u noworodków Ncpap - Szpital Powiatowy w Dzierżoniowie

Nowy aparat do nieinwazyjnego wspomagania oddechu u noworodków od Fundacji Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy!

Z wielką przyjemnością informujemy, że NZOZ Szpital Powiatowy w Dzierżoniowie Sp. z o.o został wyposażony w nowoczesny aparat do nieinwazyjnego wspomagania oddechu u noworodków, który otrzymaliśmy, dzięki Fundacji Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy.

Co to oznacza dla naszych najmłodszych pacjentów?

• Lepsza opieka: Nowe urządzenie pozwoli na skuteczne wspomaganie oddechu u noworodków, zapewniając im najwyższy standard opieki medycznej.
  • Bezpieczeństwo: Ncpap to nieinwazyjna metoda wspomagania oddechu, która jest bezpieczna i komfortowa dla najmłodszych pacjentów.
  • Wsparcie w krytycznych momentach: Dzięki temu aparatowi możemy natychmiastowo i efektywnie pomagać maluchom w najtrudniejszych chwilach ich życia.
Serdecznie dziękujemy Fundacji Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy za ten niezwykły dar. Wasze wsparcie ma ogromne znaczenie i realnie ratuje życie oraz zdrowie naszych najmłodszych pacjentów. Jesteście niezastąpieni!  Działania Fundacji są możliwe dzięki zaangażowaniu tysięcy ludzi dobrej woli. Zachęcamy wszystkich do wspierania WOŚP, aby mogła dalej kontynuować swoją misję i pomagać tym, którzy tego najbardziej potrzebują.

Dziękujemy, że jesteście z nami! Razem możemy wiele!