Szpital Powiatowy w Dzierżoniowie Święto Pielęgniarek, Pielęgniarzy i Położnych - Szpital Powiatowy w Dzierżoniowie

Święto Pielęgniarek, Pielęgniarzy i Położnych

Z okazji Międzynarodowego Dnia Pielęgniarki i Położnej wszystkim Państwu składam najserdeczniejsze życzenia zdrowia, sukcesów w życiu zawodowym i osobistym oraz satysfakcji z wykonywanej pracy.

Dostrzegając wagę wykonywanego przez Państwa zawodu i doceniając oddanie, wrażliwość i poświęcenie, które nieustannie wkładacie w niesienie pomocy chorym i potrzebującym, dziękuję za chęć samodoskonalenia, ciągłe podnoszenie kompetencji, wytrwałość i zaangażowanie wpływające na tworzenie pozytywnego wizerunku naszej placówki.

Maciej Smolarz

NZOZ Szpitala Powiatowego w Dzierżoniowie Sp. z o.o.