Szpital Powiatowy w Dzierżoniowie Zapraszamy na zajęcia w naszej Szkole Rodzenia! - Szpital Powiatowy w Dzierżoniowie

Zapraszamy na zajęcia w naszej Szkole Rodzenia!

Przygotowanie się na przyjście na świat Waszego maluszka jest niezwykle ważne, dlatego zapraszamy Was do wzięcia udziału w cyklu spotkań, które pomogą Wam przejść przez okres ciąży, porodu i pierwszych dni po narodzinach dziecka.

Co oferujemy?

📚 Edukację przedporodową: Wszystko, co powinniście wiedzieć o ciąży, porodzie i połogu.
🧘‍♀️ Techniki relaksacyjne i ćwiczenia: Jak radzić sobie z bólem i stresem podczas porodu.
👶 Przygotowanie do opieki nad noworodkiem: Karmienie piersią, pielęgnacja dziecka i pierwsza pomoc.
💬 Wsparcie emocjonalne: Porozmawiamy o emocjach i zmianach, które towarzyszą przyszłym rodzicom.

Szczegóły zajęć:

Pierwsze spotkanie: 18 lipca 2024 r. godz. 17:00
Miejsce: ul. Cicha 1, 58-200 Dzierżoniów, budynek „G”
Czas trwania: Każde spotkanie trwa około 2 godzin.

Jak się zapisać?

Nie wymagamy wcześniejszych zapisów. Dołączyć do zajęć można na każdym etapie trwania cyklu szkoleniowego.

Dlaczego warto?

Przygotowanie się do narodzin dziecka to kluczowy etap w życiu każdego rodzica. Nasze zajęcia pomogą Wam zdobyć niezbędną wiedzę, pewność siebie oraz wsparcie, które są niezwykle ważne w tym wyjątkowym czasie.
Serdecznie zapraszamy wszystkie przyszłe mamy, tatusiów i bliskich do uczestnictwa w naszych zajęciach! 🌟